Wyniki online

 

 

Dzięki bezpiecznemu - szyfrowanemu połączeniu z naszym serwerem uzyskasz dostęp do wyników zaraz po zatwierdzeniu ich przez Diagnostę.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze kodu PIN, poproś o niego w rejestracji. Każdemu Pacjentowi zostaje przydzielony on indywidualnie. Kody można odebrać tylko osobiście, po okazaniu dokumentu z numerem PESEL. Pamiętaj - tylko podając swój PESEL podczas rejestracji masz możliwość korzystania z usługi dostępu do wyników online.

Dzięki połączeniu z naszym serwerem masz dostęp nie tylko do bieżącego wyniku, ale również do wszystkich wyników wydanych od lutego 2011 wraz z możliwością wydruku.

Lekarze, jednostki Służby Zdrowia oraz nasi Kontrahenci otrzymają indywidualne kody, umożliwiające dostęp do wszystkich zleconych badań wraz z możliwością wydruku. 

Dostęp do wyników jest bezpłatny zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Wyniki są dostępne 24h na dobę.

UWAGA:  W formie elektronicznej nie są dostępne następujące badania :

grupa krwi, Odczyn Coombsa (POC), panele alergologiczne, badania mikrobiologiczne, ANA1, ANA2, AMA, Test potwierdzenia Western-Blot Borelioza, Proteinogram.

Dla Państwa bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami laboratorium nie przekazuje informacji o wynikach badań oraz kodzie dostępu drogą telefoniczną.


W polu Użytkownik podaj numer PESEL

W polu Hasło podaj indywidualny kod PIN


 naciśnij ikonę kluczy aby przejść dalej

UWAGA
Jeżeli korzystają Państwo pierwszy raz z dostępu do wyników onLine,
może pojawić się komunikat "Zaloguj się/Błędne dane"
W/w komunikat pojawia się ponieważ nie ma jeszcze Państwa wyników.
 

NZOZ FACTOR Laboratorium analityczne, ul. Głęboka 12, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 33 816 47 83